Yhteystiedot

Ota yhteyttä kaisajaostoon

*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Kaisa Lajipäällikkö
SBIL varapuheenjohtaja

Tuomas Komi EBK
Puh. 041 432 3669
tuomas.komi@gmail.com

Kaisa Lajijaoston jäsen
SBiL media ja markkinointi

Jukka-Pekka Lähdevuori HSK
Puh. 040 715 5571
jp.lahdevuori@sbil.fi

Kaisa Lajijaoston jäsen
Kilpailukalenteri ja kilpailutoiminta
SBiL Puheenjohtaja


Joni Ahola EBK
Puh. 040 756 3627
joni.ahola@gmail.com

Kaisa Lajijaoston jäsen
Pohjois-Suomen vastaava

Kari Kallio RBK
Puh. 0400 693 828
kari@kaiverruskallio.com

Kaisa Lajijaoston jäsen

Tero Kiviaho KoKa
Puh.0500 561 085
tero.kiviaho@pp.kpnet.fi

Kaisa Lajijaoston jäsen
SBiL hallituksen jäsen
SBIL Nuorisovastaava

Sami Karttunen BCL
Puh. 0400 877 349
sami.lappland@gmail.com

Kaisa Lajijaoston jäsen
SBiL hallituksen jäsen

Joni Jäntti EBK
Puh. 040350 5252
joni.jantti@saunalahti.fi

Kaisa Lajijaoston jäsen

Petri Asikainen KK-79
Puh. 0400 784 288
petri.asikainen@numminen.fi

Kaisa Lajijaoston jäsen
Naisten vastaava

Laura Talo KouBK
040 725 2793
piha.laura.talo@gmail.com

Markku Ryytty
Toiminnanjohtaja
Puh. 0400638706
markku.ryytty@sbil.fi




Suomen Biljardiliitto ry
Radiokatu 20
00240 Helsinki

Pankkiyhteys:
Suomen Biljardiliitto ry
FI07 2169 1800 0262 97

http://www.sbil.fi